Jesteś na:  Strona główna > Testy na COVID-19 dla pracowników

Pomagamy przedsiębiorcom minimalizować negatywne skutki epidemii na działanie firmy i wspieramy przy wdrażaniu procedur bezpieczeństwa zapewniających ciągłość pracy – analizujemy, edukujemy oraz doradzamy.

Oferujemy kompleksowy model opieki przeciw COVID-19 dla firm i pracowników:

🔹Jesteśmy mobilni: Badania pod kątem COVID-19 wykonujemy w siedzibie firmy lub innej lokalizacji wskazanej przez klienta. Ubrany w odzież ochronną specjalista przyjeżdża pod wskazany adres i przeprowadza testy wśród pracowników zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa.

🔹Program tesotwania w atrakcyjnych cenach: Na podstawie inywidualnego wywiadu z klientem dobieramy odpowiedni rodzaj testów, które proponujemy w pakietach dostosowanych do potrzeb firmy.

🔹Uczymy, jak zarządzać ryzykiem epidemiologicznym w firmie: Zespół doświadczonych ekspertów doradza, edukuje i wspiera we wdrażaniu odpowiedniej strategii. Przygotowujemy mapę krystycznych punktów organizacji, kreujemy środowisko zarządzania ryzykiem oraz wskazujemy odpowiednie narzędzia i wytyczne niwelujące zagrożenie.


Rodzaje testów:

Szybkie testy diagnostyczne

Zespół Medyczny, z którym współpracujemy wykonuje profesjonalne testy serologiczne (wykrywające obecność przeciwciał). Badania wykonujemy na terenie biura, zakładu pracy, w domu pracownika, lub w specjalnie przystosowanym do tego celu samochodzie.

Oceniamy wyniki testów, wyjaśniamy ich znaczenie oraz tworzymy bazę danych pozwalającą na monitorowanie ważności wyników przeprowadzonych badań.

W połączeniu z indywidualną oceną ryzyka nadajemy status OK-2-WORK lub w razie konieczności status alarmowy – zapewniając kompleksową opiekę osobom wymagającym dalszego postępowania.

🔹UWAGA:
Wykonanie testów serologicznych zawsze połączone jest z kompleksowym wywiadem i oceną indywidualnego ryzyka epidemiologicznego.


Testy genetyczne RT-PCR & testy wykrywające antygen

Algorytmiczna ocena zagrożenia epidemiologicznego wraz z testami serologicznymi ogranicza konieczność wykonania dalszych (droższych!) testów do ok 15-20% osób, a test wykrywający antygen wykonuje się w ciągu kilkunastu minut.

Pracowników objętych naszą opieką staramy się testować bezpłatnie w ramach NFZ, a dopiero w przypadku braku takich możliwości lub w sytuacjach pilnych – odpłatnie.

Precyzyjnie wyjaśniamy znaczenie i wyniki testów obejmując testowanego pracownika kompleksową opieką następczą.

W razie potrzeby dostarczamy tzw. „wymazówki” bezpośrednio do domu badanych.


Kompleksowa oferta abonamentowa

W ramach opieki abonamentowej dokonujemy codziennej oceny ryzyka pracownika, celem szybkiego wykrycia potencjalnych zagrożeń i wdrożenia właściwych działań. Na bieżąco  monitorujemy ważność wszystkich przeprowadzonych badań i wyników testów

Utrzymujemy ważność nadanego statusu OK-2-WORK oraz koordynujemy wszelkie niezbędne działania i formalności związane ze statusem alarmowym.

Okresowo powtarzamy niezbędne testy opierając się na najlepszej wiedzy medycznej, przyjętym poziomie ryzyka oraz ekonomicznym interesie zleceniodawcy.

Gwarantujemy utrzymanie ceny testów diagnostycznych z dnia podpisania umowy abonamentowej niezależnie od czasu jej obowiązywania.

CZY WIESZ, ŻE …

🔹Wyrywkowe wykonanie nawet najdroższych testów bez ciągłej oceny ryzyka i nadzoru nad ważnością wyników, wraca nas do punktu wyjścia już po kilku tygodniach

🔹Przeprowadzanie jakiejkolwiek diagnostyki medycznej bez określonego celu i planu wykorzystania uzyskanych wyników jest po prostu marnotrawstwem środków.

🔹Paszporty immunologiczne (status OK-2-WORK) mogą wkrótce stać się obowiązującym i oczekiwanym standardem w społecznym środowisku pracy zbiorowej.

UWAGA:
Przed podpisaniem umowy na opiekę abonamentową konieczna jest algorytmiczna ocena zagrożeń oraz wykonanie niezbędnych testów (patrz wyżej).


kontakt-aseptyczna-firma