Jesteś na:  Strona główna > O nas

Aseptyczna firma powstała żeby wspierać klientów indywidualnych, firmy, gabinety medyczne i duże organizacje w codziennym działaniu w dobie koronawirusa.

Od lat prowadzimy platformę poświeconą jakości powietrza Oddech To Życie. Oferujemy tam najwyższej klasy urządzenia do oczyszczania i pomiarów jakości powietrza. Kiedy świat zamarł w obliczu epidemii koronawirusa, nasi klienci szukać najlepszych, sprawdzonych rozwiązań do dezynfekcji powietrza oraz powierzchni. Rozwiązań, które umożliwią pracę w biurze w czasie pandemii i zabezpieczą miejsca, które muszą pozostać otwarte.

Po długiej debacie i konsultacjach z epidemiologami, lekarzami i ekspertami ds. ryzyka, stworzyliśmy ofertę rozwiązań i bazę wiedzy, która pomoże dostosować miejsce pracy do nowych warunków.


Oprócz urządzeń do dekontaminacji i ochrony indywidualnej, mamy pakiet usług, które sprawią, że Twoje miejsce pracy wciąż będzie stanowiło bezpieczną przestrzeń.

Bez względu na to czy prowadzisz jednoosobową działalność, gabinet lekarski czy zatrudniasz setki pracowników – przygotujemy rozwiązanie skrojone do Twoich potrzeb, budżetu i warunków panujących w miejscu pracy.

Zapraszamy do kontaktu
Zespół Aseptycznafirma.pl
[email protected]