Jesteś na:  Strona główna > Aplikacja OK2WORK

W walce z koronawirusem należy robić wszystko aby uniknąć zakażenia oraz szybko reagować w przypadku podejrzenia choroby.

Unikanie zakażenia wirusem nie jest proste. Noszenie masek ochronnych w miejscach zamkniętych, utrzymywanie dystansu społecznego, przestrzeganie zasad higieny to bardzo skuteczne metody zapobiegania infekcji, ale wymagają naszego zaangażowania.

Infekcja COVID-19 w około połowie przypadków przebiega praktycznie bezobjawowo. Niestety, pacjenci Ci mogą zarażać innych. Stąd tak ważny jest szeroki dostęp do testów diagnostycznych w kierunku infekcji COVID-19.

Niestety, testy mają swoje ograniczenie – ich ważność kończy się w momencie wykonania. Dlatego tak ważne są nasze codzienne zachowania i nowe nawyki. Jednym z nawyków może być korzystanie z aplikacji, która pomoże nam pamiętać o zasadach bezpiecznego życia w czasie pandemii.

Jak działa aplikacja?

Aplikacja ok2work dedykowana jest pracodawcom oraz szkołom, którzy chcą w nowoczesny sposób zarządzać ryzykiem epidemicznym w swoich organizacjach. Ryzykiem nie tylko COVID19, ale wszelkich innych infekcji, np. grypy, która co roku kosztuje pracodawców miliardy złotych w utraconej produktywności.

Aplikacja ok2work firmy epiXpert „parametryzuje” ryzyko na podstawie naszych zachowań. Ważnym jej elementem jest nasza samoocena. Musimy sami przed sobą przynać: jak bardzo moje zachowania w ostatnich dniach, zwiększyły lub zmniejszyły moje ryzyko infekcji. Bo moje ryzyko przekłada się na ryzyko dla moich bliskich, rodziców, dziadków, dzieci, przyjaciół, współpracowników.

Funkcje aplikacji:

– parametryzacja ryzyka epidemicznego na podstawie codziennych krótkich ankiet.
– Monitoring i analiza ryzyka (aplikacja podpowiada kiedy warto zostać w domu i wykonać badanie diagnostyczne w kierunku koronawirusa)
– Materiały szkoleniowe, które pomogą edukować nasze najbliższe otoczenie.

Aplikacja gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych i danych wrażliwych.

Aplikacja ok2work® nadaje pracownikom kody QR na bazie unikatowego algorytmu

Możliwe są 4 wyniki:

Zapleczem analitycznym algorytmu jest samouczący się model korelujący dane z ankiet, wyników testów pracowników z aktualnymi danymi epidemiologicznymi z kraju i zagranicy. W miarę upływu czasu i uzupełniania danych, model coraz precyzyjniej identyfikuje czynniki ryzyka i ich realny wpływ na potencjalne ryzyko pojedynczych pracowników.